Korduma kippuvad küsimused

Üldised küsimused

Kahjuks sellist võimalust meil ei ole.

NUTIKAD AKNAPESUROBOTID

Kandiline aknapesurobot puhastab nurkasid paremini kui ovaalne, kuid kumbki ei pääse nurkadesse siiski nii hästi kui inimene oma käega.

Aknapesuroboti mikrokiudlapid on korduvkasutatavad ja neid saab pesta. Lapp tuleb välja vahetada siis, kui see on kulunud (vastavalt vajadusele).

Kandiline robot kaalub 1,4 kg, ovaalne robot 940 g.

Aknarobot suudab üle ronida 1 cm vahest ja ära tunda raamideta akna serva. Suuremat vahet võib robot pidada akna servaks ning pöörab selle juures tagasi.

Jah, robotiga saab pesta ka kinniehitatud rõdu lükatavaid klaase.

Aknapesurobotid on mõeldud nelinurksete akende jaoks ning kolmnurga teravad nurgad jäävad pesemata. Robot võib ka sellise akna kujust segadusse sattuda, kuid sellegipoolest võib seda kolmnurksel aknal kasutada.

Kasutada võib ükskõik millist aknapesuvahendit. Oluline on vaid see, et vahendit lapile pihustades tuleb lapp roboti küljest ära võtta, et roboti rattad märjaks ei saaks. Märjad rattad häirivad roboti toimimist.

ROBOTTOLMUIMEJAD

Robottolmuimeja suudab ületada kuni 2 cm takistuse.

HAMBAVAHEDE PUHASTAJAD

Need kaks hambavahede puhastajat erinevad puhastusrežiimide ja veepaagi suuruse poolest. Lisaks on WE SMILE seade täielikult veekindel ning seda võib kasutada duši all, samas kui Waterpulse V500 on piiratud veekindlusega ning duši all seda kasutada ei tohi.

Shopping Cart