1 AASTA LISAGARANTIID, ostes mistahes aknapesuroboti.

Nutikad aknapesurobotid

Ära karda uut tehnoloogiat, mis on mõeldud igapäevaelu lihtsustama. Aknapesurobotid on loodud selleks, et aknad säraks ja läigiks ilma, et Sina peaks vaeva nägema. Meie valikus on kaks populaarset ja usaldusväärset DEVVIS kaubamärgi aknapesurobotit.

Nutikad aknapesurobotid

Mida teada aknapesurobotitest

Valgus paistku tuppa aastaringselt

Ei jaksa enam aknaid pesta? Ei pääse akende välisküljele ligi? Aknapesurobotid on suurepärane lahendus, mis võimaldab tagada laitmatu puhtuse ja säästa seejuures aega. Lõpeta enda vaevamine akende pesemisega ning jäta see töö robotile. Tolmu, veeplekid, õietolmu, sõrmejäljed ja muu mustuse saab nüüd eemaldada vaid ühe nupuvajutusega. Las töö teeb ennast ise! Jäta aknapesu roboti hooleks ning peagi tervitavad sind läbi puhta aknaklaasi kevadised päiksekiired.

Lisaturvalisus (UPS)

Aknapesurobotid on kaitstud kukkumise eest. Esiteks püsib robot aknaklaasi küljes vaakumi abil. Lisaks on robotil integreeritud katkematu toiteallikas (UPS), mis tagab töö jätkumise ka ootamatu elektrikatkestuse korral. Tootega on kaasas 4,5 meetri pikkune tugev köis, mis kaitseb robotit võimaliku kukkumise eest. Sellise kaitsega ei pea ka tuult kartma.

Lihtne, mugav ja kiire

Aknapesurobot töötab iseseisvalt, tarvis on ainult see puhastamist vajava pinna külge kinnitada. Aknaid saab puhastada nii seest- kui väljastpoolt. Robotid võivad töötada mitte ainult vertikaalses asendis, vaid ka horisontaalsel pinnal. Nad puhastavad mistahes paksusega klaasi, dušikabiine ja peegleid.

Väga põhjalik ja mugav puhastus

Aknapesurobotid kasutavad väga hea imavusega mikrokiust lappe, mis võtavad endasse kogu mustuse. Robotid ei liigu ratastel, tänu millele ei jää klaasile jälgi ega kriime. Aknapesuroboti saab sisse lülitada roboti korpusel olevast nupust. Puhastusrežiime saab seadistada ja juhtida puldiga. Robotid pöörduvad puhastuse lõppedes automaatselt tagasi alguspunkti. Nad järgivad neile määratud liikumistrajektoori ning tänu integreeritud navigatsioonisüsteemile valivad nad ise parima puhastusraja.

 

Shopping Cart
Scroll to Top