Kohaletoimetamine & Tagastus

TARNE

Pakume TASUTA kohaletoimetamist Eestisse tellimustele üle 30€.
*Vähem kui 30 € tellimuste puhul lisandub saatekulu 1,99€ – 2,99€

Kui olete veebisaidil tellimuse esitanud ja makse sooritanud, töötleme teie tellimust 1 tööpäeva jooksul. Pärast tellimuse töötlemist peaksite saadetise kätte saama 1-3 tööpäeva jooksul, kui saatmist ei mõjuta meist olenematud põhjused.

Kõik meie veebisaidilt ostetud tooted toimetatakse teieni DPD kuller, DPD, Omniva pakiautomaat või teiste taoliste kullerite abil, mis on saadaval kiireimaks kohaletoimetamiseks. Kui oleme teie tellimuse töötlemise lõpetanud, saadame teile kinnituskirja, mis sisaldab teie saadetise jälgimisnumbrit.

DPD kuller: 3,99 €
DPD pakiautomaat: 2,99 €
Omniva pakiautomaat: 2,99 €

Märkus. Nädalavahetustel ja kohalikel riigipühadel pakke ei saadeta ega tarnita

TAGASTAMISREEGLID

Mõistame, et mõnikord asjad muutuvad ja teil võib tekkida vajadus tellimuse tagastada. Seetõttu kehtestame teile 30-päevase tagastuspoliitika.

30-PÄEVANE RAHULOLUGARANTII

Meilt ostetud tooted saate tagastada 30 päeva jooksul alates kättesaamisest, kuid kui otsustate oma toote tagastada 14 päeva pärast, kuid mitte hiljem kui 30 päeva pärast toodete kättesaamist, võidakse kohaldada lisatasusid.

Tagastamise/tagastuse saamiseks peab teie toode olema kasutamata ja samas seisukorras, kui selle saite. Tooted peavad olema tehase algseisundis ning sisaldama kõiki originaalpakendimaterjale, juhendeid ja tarvikuid.

PANGE TÄHELE: ME EI VÕTA RANGELT VASTU MEELEMUUTUSE TÕTTU TAGASTUSI EGA VAHETUSTAOTLUSI.

Kui nõuate tagastamist, austame teie otsust täielikult ja loodame alati, et saame pakkuda igale kliendile meeldivat kasutuskogemuse. Sellises olukorras saame aktsepteerida tagastust ja raha tagasimaksmist; seejuures palun mõistke järgmist:

Arvestame maha 30% teie makstud summast varude taastamise tasuna, millele lisandub 8 eurot esialgsest saatmistasust. Kui soovite veebisaidilt ostetud kaupa tagastada, peate katma tagastamise saatmiskulud, mida meie ei kompenseeri.

(Pärast kokkupanekut ja masina kasutamist jäävad tootele paratamatult kasutusjäljed. Ükski klient ei taha kasutatud masinat. Seega kaasnevad masina käsitsemisega tööjõukulud, nagu masina taas ringlussevõtt ja materjalist uue masina taasloomine.)

Toimingud toote tagastamisel

Samm #1 – võtke meie klienditoega ühendust 30 päeva jooksul pärast tellitud toodete kättesaamist e-posti aadressil info@superkodu.ee Esitage klienditeenindusse oma täisnimi, meiliaadress, tellimuse number ning kirjeldage lühidalt põhjust, miks soovite toodet tagastada ja mis on selle seisukord.

 

Samm #2 – meie klienditoe meeskond vastab teie taotlusele ja kui teie tagastustaotlus vastab käesolevas tagastuspoliitikas ja kasutustingimustes sätestatud tingimustele, annab meie klienditoe meeskond teile edasised juhised, kuidas ja kuhu oma toodete tagastada.

Pange tähele, et aktsepteerime ja tagastame tagastatud tooteid ainult siis, kui need saadetakse tagasi meie klienditeeninduse meeskonna poolt antud aadressile. Palume mitte saata tagastusi meie kontori aadressile või algsele aadressile, kust need tulid, kuna me ei saa neid seal vastu võtta, mistõttu me ei saa ka teie tagastust tuvastada ja selle eest raha tagasi maksta.

Samm #3 – pakkige oma toode turvaliselt ümber, lisage pakendisse oma tellimuse andmed (nimi, perekonnanimi, tellimuse number ja veebileht, kust osteti) ning saatke meile tagastatavad tooted meie klienditoe meeskonna poolt teile antud tagastusaadressile . Pange tähele, et saame tagastatud tooteid vastu võtta ainult siis, kui need sisaldavad teie tellimuse teavet ja need saadetakse meie märgitud tagastusaadressile.

Samm #4 – saatke meile tagastatava paki jälgimisnumber ja kordumatu tagastuslink. Pange tähele, et tagastamise transporditasusid ei tagastata ega kompenseerita. Meie ladu võib ilma jälgimisnumbriteta tagastamisest keelduda, palun kasutage kindlasti tähitud posti või muud jälgitavat saatmisviisi ning ärge unustage meile jälgimisnumbrit edastada.

Samm #5 – kui oleme tagastatud tooted kätte saanud ja need üle vaadanud, tagastame raha 14 päeva jooksul.

Pärast tagasimakse väljastamist kulub tavaliselt kuni 3–5 tööpäeva, enne kui tagasimakse kuvatakse teie pangaväljavõtetes. Tagasimakse saadetakse teile tagasi algsele makseallikale, mida kasutasite tellimuse eest tasumisel.

Shopping Cart
Scroll to Top