ROBOTTOLMUIMEJAD

Nutikas robottolmuimeja on asendamatu vahend hoidmaks põrandad igapäevaselt vähese vaevaga puhtana. Tee oma elu lihtsamaks ning jäta kõik toidupuru, loomakarvad, tolm ja muu mustus robottolmuimeja hooleks.

Robottolmuimejad:

3-3

Mida teada robottolmuimejatest

Ära vaeva ennast tolmu imemisega

Bagotte tolmuimejad pakuvad suurepärast hinna ja kvaliteedi suhet. Robottolmuimejad koguvad kiiresti populaarsust ning on saanud paljude perede lemmikuks. Aja, mil robot puhastab kodu, saad pühendada endale ja perele. Robot puhastab nii kuivalt kui märjalt, seega võid unustada mitte ainult tolmu imemise, vaid ka põrandapesu. Robot hoiab põrandad puhtad ka siis, kui Sind kodus ei ole.

Puhas kodu iga päev

Nutikas robottolmuimeja on asendamatu vahend hoidmaks põrandad igapäevaselt vähese vaevaga puhtana. Tee oma elu lihtsamaks ning jäta kõik toidupuru, loomakarvad, tolm ja muu mustus robottolmuimeja hooleks.

Suur abi loomaomanikele

Lemmikloomaomanikud peavad koristama rohkem kui need, kellel loomi ei ole. Paljud koduloomad ajavad karva või toovad käppadega õuest mustust tuppa. Roboti saab sätestada nii, et ta käib põrandad üle iga päev samal ajal, mis tagab kodus püsiva puhtuse. Nii naased alati värskesse ja puhtasse koju.

Nutikad robotid uusimate tehniliste omadustega

Tugev imemisvõimsus aitab tõhusalt eemaldada kogu mustuse põrandatelt ja vaipadest. Automaatne vaibarežiim valib ise vaipkattele vastava imemistugevuse. Meie robottolmuimejatel on sisseehitatud infrapunaandurid, mis aitavad takistustest mööduda ning trepi juurde jõudmisel sellest eemalduda. Pärast iga koristust pöörduvad robotid tagasi laadimisjaama, olles sedasi alati valmis järgmiseks koristuseks. Robotiga on kaasas ka 2-meetrine magnetriba, mille saab kleepida põrandale kohta, kust Sa ei soovi, et robot edasi läheks. Uusimal BG800 mudelil on güroskoopiline navigatsioon, mis võimaldab tal tunnetada maja seinte piire säästmaks elektrit ja takistamaks robotil mingite kohtade pesemata jätmist. Robottolmuimejatel on populaarsed ja ennast turul tõestanud HEPA filtrid, mis peavad mustuse kinni mitu korda paremini kui tavalised filtrid.

Shopping Cart
Scroll to Top